Buna ziua,ma numesc Androvics Vlad-Marian-Sebastian , si am decis sa infintez un blog despre frumoasa si splendida Scoala Generala 21.. Unde invat eu si sunt in cls. A-Vl-A
Aici Voi posta ultimele noutati din Scoala Generala 21.. Unde veti putea Posta si voi
Hmm, ce coincidenta. Vad ca ai deschis blogs asta in 30 Ianuarie care e si ziua mea de nastere. La fel erai in clasa a-VI-a. Clasa a-VI-a era ulimu an care am petrecut la scola generala 21.
RăspundețiȘtergere